About
Playlists
Sign up
1

2. Psichosomatika

Friday, April 17, 2020 18:30 - 20:00
Add to calendar
Join
OverviewBadges

2. Psichosomatika

Friday, April 17, 2020 18:30 - 20:00
Join

Content

Kaip mūsų mąstymo/elgesio modeliai pasireiškia per fizinius negalavimus mūsų kūnuose? Ką mano kūnas bando man pasakyti su tam tikromis ligomis arba chroniškais negalavimais? Ar turime kūno vietas, kurias pastoviai skauda ir mes nesugebame jų niekaip išsigydyti? O kas, jeigu kiekviena kūno dalis, kuri kaip "puzlės dalelė" mūsų organizmo, kaip visumos, simbolizuoja kažką apie mūsų gyvenimą- mūsų požiūrį, įpročius bei santykį su aplinka? Ar mes ištiesų norime pasveikti, ar vis tik pasamoniniame lygmenyje, mūsų liga mums kažkaip tarnauja...gal mes ištikrūjų nenorime keistis, keisti savo požiūrio, savo gyvenimo stiliaus, o norime tiesiog jaustis "auka"? Pažvelgdami į savo fizinio kūno negalavimus kaip į mūsų vidaus negailestingą VEIDRODĮ mes turėsime galimybę suvokti koks mąstymas mums nebetarnauja, jeigu to išties nuoširdžiai norėsime. :)
Renginį ves Giedrė-Kotryna (FB), viena iš Žalianamio jaunimo darbuotojų kuri edukuoja apie kūno samoningumą.https://www.facebook.com/events/895051127593227/Renginys vyks per online ZOOM platformą. Link'as į ZOOM "meeting room" bus paviešintas prieš renginiui prasidedant.

Get activity badge

2. Psichosomatika Get this badge

Šis ženkliukas patvirtina kad dalyvis sudalyvavo online paskaitoje (ZOOM) arba peržiurėjo įrašą ir atliko užduotis kurios sudarytos atsižvelgiant į šią temą:
Kaip mūsų mąstymo/elgesio modeliai pasireiškia per fizinius negalavimus mūsų kūnuose? Ką mano kūnas bando man pasakyti su tam tikromis ligomis arba chroniškais negalavimais? Ar turime kūno vietas, kurias pastoviai skauda ir mes nesugebame jų niekaip išsigydyti? O kas, jeigu kiekviena kūno dalis, kuri kaip "puzlės dalelė" mūsų organizmo, kaip visumos, simbolizuoja kažką apie mūsų gyvenimą- mūsų požiūrį, įpročius bei santykį su aplinka? Ar mes ištiesų norime pasveikti, ar vis tik pasamoniniame lygmenyje, mūsų liga mums kažkaip tarnauja...gal mes ištikrūjų nenorime keistis, keisti savo požiūrio, savo gyvenimo stiliaus, o norime tiesiog jaustis "auka"? Pažvelgdami į savo fizinio kūno negalavimus kaip į mūsų vidaus negailestingą VEIDRODĮ mes turėsime galimybę suvokti koks mąstymas mums nebetarnauja, jeigu to išties nuoširdžiai norėsime.
You have to finish all tasks to get the badge
Tasks
Task no.1
Evidence verified by: self-approved
Kur aš jaučiu kad sugebu arba nesugebu išsakyti savo "Tiesas" savo gyvenimuose?
Task no.2
Evidence verified by: self-approved
Kaip aš "maitinu" savo fizinį, emocinį, bei mentalinį "kūnus"? (geromis emocijomis, naujomi patirtimis, maistu ir t.t.)
Task no.3
Evidence verified by: self-approved
Kiek aš esu susivienyjęs su esamomis "palaikomomis" jėgomis arba vidiniais/išoriniais resursais savo gyvenime? (pvz. palaikantys draugai/šeimos nariai, galimybių pasinaudojimu, savo talentais/įgūdžiais ir t.t.)
Task no.4
Evidence verified by: self-approved
Ar kartais aš priimu sprendimus ("klubai"), tačiau mano baimės ("keliai") mane sustabdo nuo veiksmo ėmimosi? Duok pavyzdį iš savo gyvenimo.
Task no.5
Evidence verified by: self-approved
Ar jaučiuosi pakankamai "įsižeminęs" savo gyvenime? Kur man trūksta tvirtesnio ryšio su materialiu pasaulu arba realybe?

Skills

ESCO
#use online communication tools
ESCO
#body language
ESCO
#reflexion
ESCO
#personal development
Personal development
Added to playlist (1)
Time to complete: 1 hour 30 minutes
Share:

Organisers

Zalianamis

Used in playlists

Mano Santykis su Mano Kūnu
Zalianamis
Created on Vilnius City of Learning
Badgecraft hosts this platform and develops it together with leading educational organisations. The European Union's programme Erasmus+ granted co-funding for building the first version of this platform. Contact support@badgecraft.eu.
Platform
Change to another language:
Co-funded by the Erasmus+ programme of the European Union
HomeMapActivitiesPlaylists