О нас
Плейлисты
Зарегистрироваться
1

Maak Hospitality zichtbaar

Присоединяйтесь
ОбзорБейджи

Maak Hospitality zichtbaar

Присоединяйтесь

Содержание

Werk 12: Maak hospitality zichtbaar

Hospitality is iets dat je voelt – warmte, sfeer en plezier in het team. Maar waarom zou je dat alleen laten ervaren aan de gasten in het restaurant? Dit is jouw kans om die beleving naar buiten te brengen. Deel de momenten die laten zien hoe bijzonder jouw werk is en hoe leuk het is om deel uit te maken van jouw team.

Het kan gaan om een selfie met het team voor de start van de shift, een gezellige foto tijdens een familieviering in het restaurant of een beeld van jullie samen na een drukke, geslaagde avond. Dit zijn de momenten die mensen inspireren en nieuwsgierig maken om jullie zaak te bezoeken.

Belangrijk: doe dit op een geschikt moment, niet tijdens piekuren of wanneer gasten wachten op hun bestelling. Vraag altijd toestemming aan je collega’s en respecteer de privacy van gasten. Wanneer het kan, deel de foto’s ook op sociale media en vermeld CAP-City. Zo toon je niet alleen trots voor je werk en je team, maar ook dat jij deelneemt aan een traject waarin talent en professionaliteit centraal staan.

Door deze beelden te verspreiden, laat je zien dat hospitality niet zomaar een woord is – het is een gevoel. En jij maakt dat zichtbaar.

Получить бейдж за трек

Maak Hospitality zichtbaar Получить бейдж

Badge 12: Maak Hospitality Zichtbaar

Deze badge wordt toegekend aan deelnemers die het traject “De 12 Werken van Hospitality – Horeca Editie” met succes hebben afgerond. Het bewijst dat je beschikt over de vaardigheden en mindset om gastvrijheid naar een hoger niveau te tillen.

Met deze badge toon je aan dat je trots bent op je werk én dat je hospitality zichtbaar maakt. Dit doe je door een moment uit het traject te delen via sociale media en CAP-City te taggen in een post of story. Daarnaast bezorg je ons een foto die genomen is tijdens jouw deelname aan het traject. Op die manier laat je zien dat hospitality niet alleen iets is wat je doet, maar ook iets dat je uitdraagt.
Задания
Задание номер 1
Доказательства проверены: од_на организатор_ка мероприятия
Deze badge wordt toegekend aan deelnemers die het traject “De 12 Werken van Hospitality – Horeca Editie” met succes hebben afgerond. Het bewijst dat je beschikt over de vaardigheden en mindset om gastvrijheid naar een hoger niveau te tillen.

Bezorg ons een foto van tijdens je deelname aan het traject, en tag ons in een bericht of story op jouw sociale media.
Добавить в плейлист (1)
Поделиться:

Организаторы

CAP-City

Используется в плейлистах

De 12 Werken van Hospitality - HORECA editie
CAP-City
Создано на Antwerpen City of Learning
Badgecraft размещает эту платформу и разрабатывает ее вместе с ведущими образовательными организациями. Программа Европейского Союза Erasmus+ выделила софинансирование для создания первой версии этой платформы. Свяжитесь с support@badgecraft.eu.
Платформа
Изменить язык:
Со-финансировано в рамках программы Erasmus+ Европейского Союза
Домашняя страницаКартаМероприятияПлейлисты